TU JESTEŚ: Strona główna > O Nas

O Nas - historia firmy

historia-fortimaFirma FORTIMA Tomasz Dobrowolski powstała w 2006 roku jako przedsięwzięcie rodzinne. Korzystając ze skromnych środków dostępnych w tamtym czasie podjeliśmy produkcję pierwszych kształtowników zimnogiętych. Wykorzystując silne zaplecze wiedzy technicznej, podejmowaliśmy się co raz to nowych zadań kompletując kolejne maszyny, urządzenia i narzędzia. W naszym małym warsztacie pojawiają się pierwsze obrabiarki konwencjonalne. Obrabiamy odlewy aluminiowe i żeliwne. W 2008 roku pojawiają się pierwsze obrabiarki CNC.

Szybko okazuje się, że dysponujemy zbyt małą powierzchnią dla rosnących możliwości produkcyjnych.

W 2009 roku firma przenosi działalność na teren dawnej Fabryki Środków Opatrunkowych, gdzie w wynajętych halach produkcyjnych rozwija się w szybkim tempie. Specjalizujemy się już głównie w produkcji sworzni i tulej dla maszyn budowlanych. Wciąż rozbudowujemy park maszynowy i usprawniamy produkcję. Zakład posiada już własną, profesjonalną spawalnię, dział obróbki skrawaniem, magazyn z krajalnią oraz szlifiernię.

W 2012 roku Fortima po raz drugi zmieniła swoją siedzibę. Obecnie dysponujemy nowoczesną halą produkcyjną osadzoną na ponad 6000 metrów kwadratowych własnego terenu przeznaczonego na działalność przemysłową.

Obecnie koncentrujemy się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług dla naszych klientów. Dodatkowo, nasze wysiłki wykraczają poza dostarczanie wyjątkowych produktów i usług tym, którzy ich potrzebują. Fortima prowadzi badania nad nowymi rozwiązaniami i bierze udział w wielu inicjatywach, aby stale rozwijać naszą branżę i pomagać serwisantom i operatorom sprzętu a także podnosić bezpieczeństwo ich pracy.

Odwiedź nas
ul. Zwycięstwa 7, 95-082 Chechło Drugie
Zadzwoń
(0048) 607 592 178
(0048) 603 171 123
Napisz
info@fortima.com.pl